Dijital Medya Platformu

Battı-Çıktı’ya Koruyucu asfalt

0 76

Vali Mustafa Yaman çalışmalarına hızlı başladı.

KIR'ATIM Haber merkezi

                İçişleri Bakanlığı talimatıyla Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekilliğine ikinci kez kayyum olarak atanan Vali Mustafa Yaman birinci kayyum döneminden kalma çalışmalarına hızlı başladı.

                Merkez Artuklu ilçesinde trafik akışına büyük nefes aldıran battı-çıktıda ilk asfaltlama çalışmaları kısa sürede başlanılarak tamamlanmıştı. Koruyucu ve son asfaltlama çalışmalarına ise ikinci kayyum döneminin dördüncü gününde hummalı bir şekilde yeniden başlandı.

               Yüklenici firma yetkilisi Erol Şahin tarafından yapılan açıklamaya göre koruyucu ve son asfaltlama çalışmalarını kısa sürede bittirileceğini söyledi.
Şahin, “Merkez Artuklu ilçesi Vali Ozan Caddesi üzerinde yapımı tamamlanan battı-çıktıda ilk sıcak asfalt Mayıs-2018’de dökülmüştü. Bazı nedenlerden ötürü koruyucu ve son asfaltlama çalışmalarına ara verilerek, bu güne kadar bekletildi.

               Mardin Büyükşehir Belediye Başkan vekilliğine ikinci defa kayyum olarak atanan Vali Mustafa Yaman’ın talimatıyla battı-çıktıda koruyucu asfaltlama çalışmalarına yeniden başladık. Şehirde ki trafik akışını aksatmamak için çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz. Asfaltlama çalışmalarını kısa sürede tamamlamayı hedefliyoruz” dedi.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku