Dijital Medya Platformu

Tutaşı, Artukluyu hemşehrilerimizle birlikte yönetiyoruz

0 116

               Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı 5 aylık süreçte yaptığı çalışmalar ile beğeni kazandı. Vatandaşlardan asla kopmayan sürekli çalışmaları takip eden Başkan Tutaşı, kısa süreye önemli çalışmalar sığdırdı. Birlikte yönetim tarzını önemseyen Başkan Tutaşı, ortak akıl ile ilçenin sorunlarını bitirmeye devam ediyor.

              Ortak akıl ile

              Daha önce belediye başkanlığı yaptığı dönemde de her zaman vatandaşların içinde yönetim anlayışıyla çalıştıklarını ifade eden Artuklu Belediye Başkanı Abdülkadir Tutaşı, “Biz ilçemizin sorunlarını bitirmek, yaşanılabilir bir Artuklu inşa etmek için çıktığımız yolda hemşehrilerimizin arasında olmayı her zaman önemsedik. Bu nedenle görevi alır almaz, tıpkı eski belediye başkanlığımız dönemindeki gibi hemşehrilerimizin arasında olduk. Artuklu’nun sorunlarını vatandaşlarımız ile sürekli istişareler yaparak çözmeye devam ediyoruz. Gittiğimiz her yerde ilçe sakinlerini dinliyor ve yol haritamızı belirliyoruz” dedi.

              Aynı anlayışla devam

              Bundan sonra da aynı aşkla çalışmaların devam edeceğini dile getiren Tutaşı, “Biz her zaman ‘Ben yaptım oldu’ mantığından uzak olarak kamunun beklentilerini gözetip sorunları bitirmeyi sürdüreceğiz. Bu sayede hemşehrilerimizin istediği bir Artuklu hedefine ulaşacağız. Bu noktada her zaman yanımızda olan hemşehrilerimize teşekkür ederiz” diye konuştu.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku