Dijital Medya Platformu

Gazetemizden Artuklu İlçe teşkilatına ziyaret

0 220

          Kır’atım Haber İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar, Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal  Bağış’ı makamında ziyaret etti.

         Kır’atım Haber İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar’ı kapıda karşılayan Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal  Bağış ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, yeni yanına giren Kır’atım Haber Dijital Medya Platformundan dolayı Erkar’ı tebrik etti.

         Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal  Bağış Ak Parti ilçe teşkilatı olarak yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi vererek, vatandaşların sorunlarını yerinde görmek için mahalle mahalle, sokak sokak dolaştıklarını söyledi.

         Konuşmasının devamında Bağış, “Yaptığımız aylık meclis toplantılarımızı Artuklu Belediyesinin toplantı salonunda değil, halkın içine inerek, beldelerimizde ve mahallelerizde yapıyoruz. Böylece vatandaşlarmızın sorunlarını yakından görerek yerinde tespit ediyoruz. Bu durum hem bizleri hemde vatandaşlarımızı memnun etmektedir. Vatandaşımızı memnun etmek bizim görevimizdir. Kapımız her zaman herkese açıktır.  Bize gelen vatandaşların sorunlarını dinleyerek, yetkili birimlerle irtibata geçiyor ve o surunun çözümü noktasında takipçisi oluyoruz” dedi.

         Ziyaretin sonunda Kır’atım Haber İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar verdiği bilgilerden dolayı Ak Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal  Bağış’a teşekkür etti. Ziyaret iyi dilek ve temennilerle son buldu.

 

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku