Dijital Medya Platformu

Diriliş Osman Geliyor

0 200

             Ekranların reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’un devamı olarak izleyiciyle buluşan Diriliş Osman dizisinde Osman Bey, karakterini canlandıracak olan Burak Özçivit, yeni rolüne sıkı bir şekilde hazırlanmaya devam ediyor. Özçivit, yepyeni haliyle sevenlerinin merakını sonunda giderdi.

             Yeni imajı dikkat çekti
Aylar öncesinden eğitim almaya başlayan Özçivit, rolü için imaj değişikliğine gitti. Eski halinden eser kalmayan oyuncu, takipçilerinden tam not aldı.Diriliş Ertuğrul’un ardından Diriliş Osman başlıyor: Engin Altan

             Düzyatan ilk kez konuştu

             Diriliş Ertuğrul dizisinin sevilen ismi Engin Altan Düzyatan dizinin final tarihi belli olmasının ardından ilk kez konuştu.

             Dizi ne zaman başlıyor?

             Hazırlıkları son hızıyla devam eden dizi TRT 1’den ATV’ye transfer olmuştu. Güçlü kadrosuyla yeni sezona iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan Diriliş Osman’ın başlangıç tarihi ise geçen sene olduğu gibi Eylül sonu Ekim başı gibi olması bekleniyor.

            İşte Burak Özçivit’in yeni imajı;

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku