Dijital Medya Platformu

Altında yeni rekor: Çeyrek 517 liraya çıktı!

0 7

      Dün sabaha 316 lira seviyelerinde başlayan altının gram fiyatı, bu sabah da yükselmeye devam etti. 24 ayar altının gram fiyatı 320 lira sınırına dayanarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselirken, uzmanlar ise son 10 yılda altının yüzde 420 değer kazandığına dikkat çekerek, yıl sonu için gram altında 340 lira tahmininde bulunuyor.

Dün sabaha 316 lira seviyelerinde başlayan altının gram fiyatı, bu sabah da yükselmeye devam etti. 24 ayar altının gram fiyatı 320 lira sınırına dayanarak tüm zamanların en yüksek seviyesine yükselirken, uzmanlar ise son 10 yılda altının yüzde 420 değer kazandığına dikkat çekerek, yıl sonu için gram altında 340 lira tahmininde bulunuyor.

340 LİRAYI GÖREBİLİR

ABD-İran gerilimi ve ardından yaşanan koronavirüsün küresel piyasalarda oluşturduğu riskler altın fiyatlarını rekor seviyeye ulaştırdı.Son 10 yılda altının yüzde 420 değer kazandığına dikkat çeken uzmanlar, yıl sonunda gram altın için 340 lira tahmininde bulunurken, altına yatırım yapacaklara ise döviz gibi al-sat yapılacak bir emtia olmadığı için uzun vadeli yatırım çağrısında bulunuyor.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku