Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Açık elektrik panoları tehlike saçıyor

0 12

Mardin’de kapağı açık elektrik panoları tehlike saçıyor. Özellikle çocuklara ve sokak hayvanlarına tehlike arz eden bu panolar, herhangi bir tehlikeye mahal vermeden bir an önce önlem alınması gerekiyor.

Mardin merkez Artuklu ilçesi genelinde pakağı açık yada kırık panolar mevcut. Özellikle çocukların oyun alanlarına kurulan elektrik panoları hem çocuklara hemde sokak hayvanlarına tehlike arz ediyor. İstenmeyen sonuçların gerçekleşmemesi için görevlilerin bu panoları gözden geçirmesi gerekiyor.

Merkez Artuklu ilçesi Şar mahallesinde bulunan bademli sokakta mevcu olan kapağı açık elektrik panosu ölüme davetiye çıkarıyor. Günde yüzlerce yerli ve yabancı turistin gelip geçtiği bu sokakta bu gibi çirkin görüntülere mahal verilmemesi gerekiyor.

Kapağı açık olan elektrik panolarına tepki gösteren vatandaşlar, “Kapakları açık bulunan elektrik panolarının ölüme yol açmadan tedbir alınıp gözden geçirilmesini istiyoruz. Şehrin münhal yerlerinde bu gibi görüntülere rastlayabilirsiniz. Bu panoların onarılması için Allah korusun çocuklarımızdan yada hayvan sokaklarından biri zarar görmesi mi gerekiyor. Şehrin en işlek sokaklarından biri olan bu sokakta elektrik panosunun açık sorumsuzluğun bir göstergesidir. Yetkiler biran önce elektrik panoları için önlem almalarını istiyoruz” dediler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku