Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

AK Parti İl Yürütme Kurulu Belli Oldu

0 40

AK Parti Mardin İl Başkanlığında Yeni Dönem Bundan yaklaşık iki hafta önce gerçekleşen Ak Parti Mardin 7. Olağan İl Kongresinin ardından İl Yürütme Kurulunda görev alacak isimlerin listesi belli oldu.

AK Parti İl Başkanı Faruk Kılıç’ın Başkanlığında gerçekleşen ana kademe il yönetim kurulu toplantısının ardından açıklanan ondört kişilik yeni dönem il yürütme kurulunda bayan olarak Ar-Ge Başkanı Arzu Kösesoy listede yer aldı.

Bir önceki dönem Gençlik Kolları Başakanı Ahmet Özkan ise İl Teşkilat Başkanlığına getirildi. Ak Parti İl Siyasi ve Hukuki İşlerden sorumlu Başkan Vahap Alma, Mali ve İdari İşler Başkanı Behzat Demirkol ile Tanıtım-Medya Başkanı Mehmet Beşir Güneş yerlerini koruyan isimler arasında.
Yeni dönem İl Yürütme Kurulu yeni isim listesi şöyle belirlendi:
Siyasi Hukuki İşler Başkanı Vahap Alma
Teşkilat Başkanı Ahmet Özkan
Seçim İşleri Başkanı Çelebi Araz
Tanıtım ve Medya Başkanı Mehmet Beşir Güneş
Dışilişkiler Başkanı Abdulhakim Dündar
Sosyal Politikalar Başkanı Mehmet Kaya
Yerel Yönetimler Başkanı Orhan Çeçen
Ekonomi İşleri Başkanı Mehmet Nuhoğlu
Sivil Toplum ve Halkla İlişkiler Başkanı Nezir Yıldız
Mali ve İdari İşler Başkanı Behzat Demirkol
Ar-Ge Başkanı Arzu Kösesoy
İnsan Hakları Başkanı Mehmet Yaser Akdağ
Çevre, Şehir ve Kültür Başkanı Önder Duyan
AK Parti İl Sekreteri: Ekrem Sümer
Belirlenen İl Yürütme Kurulu listesinin ardından açıklama yapan Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, İl Yürütme Kurulunda yer alan yol arkadaşlarını tebrik ederek, hatırlı olsun temennisinde bulundu. Kılıç, ” İnandığımız Yolda sloganıyla çıktığımız bu kutlu yolda genel paydamız olan Ak Partimizi hep birlikte el ele, gönül gönüle daha ileriye taşımak için tüm gücümüzle mücadelemizi sürdüreceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku