Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

AK PARTİ KONGRESİ’NE MARDİN 22 OTOBÜSLE KATILDI

0 63

24 Mart Çarşamba günü Ankara’da yapılacak olan 7. Olağan Büyük Kongreye katılmak üzere Mardin İl Başkanlığı önünden partilileri taşıyan 22 otobüs Ankara’ya doğru yola çıktı.

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, 24 Mart Çarşamba günü Ankara Arena’da gerçekleşecek olan 7. Olağan Büyük Kongresi için 45 kişilik 22 otobüsle katılmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, bugün Ankara’ya yaklaşık bin kişilik bir ekiple Ankara’ya doğru yola çıkıyoruz dedi.

Mardin’den yaklaşık bin kişilik bir ekiple kongreye katılacaklarını ifade eden AK Parti Mardin İl Başkanı Kılıç, açıklamasının devamında; “Sayın Cumhurbaşkanımıza desteğimizi Mardinliler olarak elimizden geldiğince göstereceğiz. Dış mihraklara ve küresel sermayeye karşı işte biz buradayız diyeceğiz. Bir asırdır uyuyan devi uyandıran, yeryüzünde Türk’e tekrar itibar kazandıran, Türk yapamaz sözlerini bize unutturan ve özgüvenimizi bizlere yeniden kazandıran bir liderin şölenine gidiyoruz. Bizim amacımız hayal edilemeyen hizmetleri gerçeğe dönüştüren Türk milletinin hizmetine sunan liderin kongresine gidiyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımıza desteğimizi Mardinliler olarak elimizden geldiğince göstereceğiz. Tüm gücümüzle teşkilat olarak orada olacağız” İfadelerini kullandı.

Belediye başkanları, delege üyeleri ve bazı teşkilat mensupları da özel araçları ile kongreye gittikleri belirtildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku