Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç’ın 10 Ocak Gazeteciler Günü Mesajı

0 60

İl Başkanı Faruk Kılıç mesajında, “Toplumu aydınlatmak ve bilgilendirmek amacıyla zaman ve yer mefhumu gözetmeden her an sahada bulunan tüm gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik ediyorum.

İletişimin ve bağlı bulunduğu birçok argümanı içinde barındıran gazetecilerimizin söylemleri bizler açısından büyük öneme sahiptir. Çünkü onların takipçilik ve araştırma güdüleri birçok olayın aydınlanmasına vesile oluyor.

Bu minhalde ülkemizde ve bölgemizde cereyan eden olayların bilinmesi, şehrimizin tanıtımı, gelişimi için tarafsız bir şekilde emeklerini esirgemeden çalışan gazetecilerimize teşekkür ediyorum”.

İl Başkanı Faruk Kılıç, “Basın mensubu arkadaşlarımızın mesaj ve eleştirilerini daima dikkate alıyoruz. Çünkü halkımızla olan diyalogumuzu, çalışmalarımızı duyurma gereğini ve vatandaşımızla aradaki köprü vazifesini kendilerine borçluyuz.

Yapmış oldukları bu önemli görevin farkında olarak AK Parti Mardin İl Başkanlığı olarak daima yanlarında olduğumuzu bir kez daha belirtmek istiyorum. Her türlü hak ve taleplerinde önayak olmak için elimizden geleni yapmaya hazırız. Ülkemizde ve Mardinimizde objektif ve sorumlu bir şekilde emek harcayan basın mensuplarımızın günü kutluyor, ebediyete intikal tüm gazetecilerimizi de rahmetle anıyoruz”.

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku