Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

AK Parti Mardin Milletvekili Cengiz Demirkaya, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

0 10

Milletvekili Demirkaya mesajında; içerisinde pek çok güzellik ve hikmetleri barındıran Kurban Bayramı’na bir kez daha ulaşmanın huzurunu ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, hep birlikte yaşadığımız ve bu günlerin müstesna günler olduğunu ifade etti.

Kurban Bayramı’nın barışın, esenliğin, birlik içinde duanın, yakarışın bayramı olduğunu belirten Demirkaya; “Bu bayram bir taraftan bizi Rabbimize yakınlaştırırken bir taraftan da insanlığımıza anlam ve derinlik katmaktadır. Kurban, muhtaçların, yoksulların, gariplerin ve kimsesizlerin yüzünü güldürmek, bayramı yaşamayanlara bayramı bayram yapmaktır” dedi.

Bayramlar birlik ve beraberliğin pekiştiği günlerdir diyen Demirkaya; “Kurban, bizlere her şeyden önce sorumluluğumuzu hatırlatır. Hayatın koşuşturmasında unuttuğumuz değerleri yeniden gözden geçirmemize vesile olur. Filistin’de, Irak’ta, Suriye’de, kısacası mazlumların olduğu İslam coğrafyasındaki ihtiyaç sahibi kardeşlerimize, kurumlarımızı belirli hayır kurumları aracılığıyla STK’lar vasıtasıyla hediye edeceğiz. Onların bayram sevincine ortak olacağız inşallah.”

Bu vesile Kurban Bayramı’nın İslam Alemine, ülkemize, milletimize, hemşerilerimize ve bütün insanlığa barış huzur ve mutluluk getirmesini Rabbimden diliyorum..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku