Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

AK PARTİ MARDİN’DE ÇALIŞMALARINA HIZ VERDİ

0 10

AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç İl Yönetim Kurulu üyelerinden oluşan bir heyet eşliğinde Kızıltepe İlçesi’nde temaslarda bulunarak, çeşitli ziyaret ve toplantılar gerçekleştirdi.

AK Parti Kızıltepe İlçe Başkanlığı’nda teşkilat mensuplarıyla yapılan toplantının ardından Kızıltepe Hububat Merkezi, Akdoğan Mahallesi yolu üzerinde bulunan buğday pazarınıda ziyaret eden İl Başkanı Faruk Kılıç, daha sonra Kızıltepe merkez mahalle muhtarları, AK Parti mahalle başkanları ile değerlendirme ve istişare toplantıları düzenlendi. Kılıç, kanaat önderleri, iş adamları ve vatandaşlarla da görüşmeler gerçekleştirdi.

İl Başkanı Faruk Kılıç programın ardından yapyığı açıklamalarda, “Kademeli normalleşme dönemi boyunca çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde gerçekleştirmeyi düşünüyoruz. Düzenlediğimiz çalışma takvimi süresince inşallah tüm ilçelerimizi merkez ve kırsal mahalleleriyle birlikte ziyaret ederek genel anlamda Mardin’in tamamında olmayı hedefliyoruz. Birlikte kısa çaplı olsa da yaptığımız ve yapacağımız toplantılarla, ziyaretlerle teşkilatlarımızın diri olmalarını, vatandaşlarımızın her çağrısına kulak veriyoruz. Muhtar ve mahalle başkanlarımızla pandemi kurallarına riayet ederek yaptığımız toplantılarla mahallelerimizin sorunlarına vakıf olmaya çalışıyoruz. Muhtarlarımızın ve mahalle başkanlarımızın görüş, şikâyet ve önerileri bizler açısından büyük önem taşımaktadır. Çünkü onlar vatandaşlarımızla köprü vazifesi gören önemli kişilerdir.”

ÇİFTÇİLERİMİZİ ÖNEMSİYORUZ
İl Başkanı Faruk Kılıç, “Hububat merkezi ve buğday pazarında çiftçilerimizle bir araya gelerek, genel değerlendirmelerde bulunduk. Hükümetimizin çiftçilere yönelik attığı her adımın önemli olduğunu yerinde irdelemiş olduk. Çiftçilik ve hayvancılıkla uğraşan tüm vatandaşlarımızın çalışmalarının aksamaması için, AK Parti’nin her dönem açıklamış olduğu “ekonomik paketlerin yerinde olduğu” şeklinde memnuniyetlerini dile getirdiler. Tüm bu önemli hamleler neticesinde çiftçilerimizin AK Partimize yönelik göstermiş oldukları olumlu tavır bizleri ziyadesiyle memnun etti. Ziyaretlerimiz çerçevesinde bölgemizin sorunlarına vakıf olan bazı kanaat önderlerini ve iş adamlarını da ziyaret ederek programımızı tamamladık” açıklamasında bulundu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku