Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Ak Parti Marin İl Başkanlığı Taşınıyor

95

Yaklaşık 18 yıldır aynı binada hizmet veren Ak Parti Mardin İl Başkanlığı, önümüzdeki birkaç gün içinde yeni hizmet binasına taşınıyor. Mevcut binanın fizi şartları yetersiz kaldığından böyle bir değişikliğe gereksinim duyulduğu belirtildi.

Ak Parti’nin iktidara gelmasiyle birlikte açılan ve Ak Parti’nin Mardin’deki İlk hizmet binası olan Ak Parti Mardin İl Başkanlığı hizmet binası, fiziki şartları yetersiz kaldığından ve ihtiyaçlara cevap veremediğinden teşkilatın yeni bir hizmet binasına taşınacağı ifade edildi.

Mayıs-2021 tarihinde yeni hizmet binasına taşınacaklarını ifade eden Ak Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, bundan böyle önümüzdeki süreçte yeni adresimizde yeni yönetimimizle Mardin ve Mardin halkı için güzel çalışmalara ve güzel hizmetlere imza atacaklarını söyledi.
Ak Parti Mardin İl Başkanı Kılıç, “Yıllardır içinde bulunduğumuz Ak Parti Mardin İl Başkanlığı hizmet binası fiziki olarak yetersiz kaldığı için teşkilat olarak böyle bir karar almak zorunda kaldık.

Bu binada çok güzel anılar yaşandı. Burada hep ilklere şahit olduk. Belki buradan ayrılmak zor olacak ama şartlar gereği bunu yapmak zorundayız. Ak Parti ailesi her geçen gün Mardin’de biraz daha büyüdüğü için buraya artık sığamaz olduk. Bu büyüme böyle bir ihtiyacı beraberinde getirdi. Yeni hizmet binamızda Mardin ve Mardin halkı için inşallah güzel çalışmalara, güzel hizmetler imza atacağız” dedi.

Toplumsal alanda fayda sağlayacak her alanda var olduklarını kaydeden Kılıç, “Yakın zaman içerisinda yani Mayıs-2021 tarihinde yeni hizmet binamıza taşınmayı hedefliyoruz. İnşallah burada fiziki şartlarında müsait olduğu bir ortamda siz değerli Mardin halkını misafir ederiz. Daha geniş ve daha müreffeh bir ortamda hazbihalde bulunuruz.

Tüm birim başkanlarımız da bu konudaki çalışmalarını yapacaklardır. Burada da telefonlarımız 7/24 açık olacak. Her zaman olduğu gibi mesaimizin çoğunu burada geçiriyor olacağız. Bizim işimiz teşkilattır ve bu çalışmaları yaparken elbette vatandaşlarımızın memnuniyeti önceliğimiz olacaktır. Bu nedenle bu yola çıkarken ilk önce Mardin halkının duasına ve desteğine ihtiyacımız vardır” açıklamasında bulundu.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku