Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Artuklu ve Midyat’a Adalet Saray Müjdesi

0 57

Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ve Cengiz Demirkaya Mardin’in sorunlarını masaya yatırmak üzere Gazi Meclisindeki bakan ziyaretlerine devam ediyor.

Daha önce ilimizde yaşanan sağlık sorunlarını görüşmek üzere Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin Koca’yı akebinde ise çevre yolu, GAP depolama alanı ve sanayi yatırım ile finansal erişim konularını değerlendirmek üzere Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’ı ziyaret etmişlerdi.

Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ve Cengiz Demirkaya bu defa Mardin’in merkez Artuklu ve Midyat ilçelerinde yapılması planlanan Adalet Saraylarının projelerini görüşmek üzere Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e bir ziyaret gerçekleştirdiler.

Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’ün makam odasında gerçekleşen ziyarette Mardin’in Artuklu ve Midyat ilçelerinde yapılması planlanan Adalet Saraylarının projeleri görüşüldü. Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Mardin’in Artuklu ve Midyat ilçelerinde yapılması düşünülen Adalet Saraylarının projeleri onaylandığı ve ihale süreçlerinin de 2020 yılı içerisinde yapılacağı müjdesini verdi.

Mardin Milletvekilleri Şeyhmus Dinçel ve Cengiz Demirkaya kendilerine göstermiş olduğu yakın ilgiden ve desteklerinden dolayı Adalet Bakanı Abdülhamit Gül’e teşekkür etti.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku