Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Artuklu’da Altyapı ve Parke Çalışmaları Devam Ediyor

0 23

Artuklu Belediyesi, ilçenin münhal yerlerinde bulunan sorunlu arter yollarının altyapılarını tamamlayarak, kilitli parke taşıyla döşemeye devam ediyor.

Mardin merkez Artuklu ilçesi 13 Mart mahallesi 2. Noter mevkiinde bulunan 2008 sokakta yapılan çalışmalar vatandaşlar tarafından olumlu tepkiler alıyor. Sokağın altyapısı tamamlanarak, kilitli parke taşı çalışmaları ise aralıksız devam ediyor.

2. Noter önünden başlayarak, Artuklu Belediyesi arkasına kadar devam eden 2008 sokakta bulunan altyapı çalışmaları tamamlandı. Kilitli parke taşı çalışmalarında ise sona gelindi.

Artuklu Belediye Başkanı Abdulkadir Tutaşı 2008 sokakta incelemelerde bulunarak. Burada bulunan esnafla ayakta sohbet etti. Çalışmalar hakkın da bilgi veren Tutaşı, Yol medeniyettir şiarıyla hareket ettiklerini belirterek, vatandaşlarımızın mağduriyetini giderme noktasında alt yapı ve yol çalışmalarına aralıksız devam edeceklerini söyledi.
Artuklu’da bulunan alternatif yollar üzerinde yeni projeler hazırladıklarını belirten Tutaşı, “Artuklu ilçemizin en büyük sıkıntılarından biriside ara arterlerdir. Ara arterlerde bulunan yollarımızın alt yapı yenileme çalışmalarına devam edeceğiz. Nerede bir sorun varsa ekiplerimiz hemen oraya müdahale edecek ve sorunların giderilmesi noktasında ne gerekiyorsa yapılacaktır. Bu hem vatandaşlarımızın rahatı açısından hem de şehir içi minibüslerine yeni güzergahlar kazandırmasına vesile olacaktır” dedi.

Yeni çalışmalarla vatandaşlardan olumlu tepkiler aldıklarını ifade eden Tutaşı, “Yaptığımız bu gibi olumlu çalışmalarla vatandaşlarımızın dualarına mazhar oluyoruz. Halkın memnuniyeti bizleri de motive ediyor. Altyapısı bitmemiş ve parkesiz yol kalmayıncaya kadar çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku