Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Bağış’tan Gazetemize Ziyaret

0 51

AK Parti Artuklu İlçe Başkanı Serdal Bağış ve beraberindeki heyet  21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü Dolayısıyla gazetemizi ziyaret etti.

Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Fahri Erkar tarafından karşılanan Bağış, Gazetemiz çalışanlarının 21 Ekim Dünya Gazeteciler Günü’nü kutladı. 

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette konuşan Bağış, İlimizde ve bölgemizde yaşanan gelişmeleri ve olayları kamuoyuna tarafsız olarak aktaran ve iletişim kurduğu vatandaşları bilgilendirerek, haberdar eden siz gazetecilerin 21 Ekim Dünya Gazeteciler Gününü kutluyorum dedi.

 

Artuklu ilçesinin sorunlarını yakından bildiklerini belirten Bağış, “Sürekli vatandaşlarımızla irtibat halindeyiz. Onlardan gelen sorun ve talapleri bir bir rapor ederek Genel Merkeze gönderiyoruz. Ak Parti Artuklu İlçe Teşkilatı olarak ben ve ekibim her zaman olduğu gibi sahadaki çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Sivil Toplum Kuruluşlarıyla, Kanaat Önderleriyle ve Esnaf Temsilcileriyle bir araya gelerek ilçemizi daha ileriye taşıyabilmek adına fikir alışverişinde bulunuyoruz. Vatandaşlarımızdan gelen sorunları ilgili kurumlara bildirerek, takipçisi oluyoruz. Kapımız vatandaşımıza her zaman ardına kadar açıktır. Onların sorunlarını dinlemek ve takipçi olmak için buradayız” dedi.

  1. Yaklaşık 8 aydır ülkemizi ve bölgemizi etkisi altına alan Covid-19 salgınınada değinen Bağış, “Allah Devletimize ve Milletimize güç versin. Gerçekten zor bir süreçten geçiyoruz. Ama Devlet ve Millet olarak el ele verip, üzerimize düşen vazifeyi layıkıyla yerine getirirsek, Allah’ın izniyle her zaman olduğu gibi bununda üstesinde geleceğiz” temennisinde bulundu.

 

 

 

 

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku