Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Başkan Şahin, 10 Ocak Gazeteciler Gününü Pasta Keserek Kutladı

0 12

Mardin’in Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle çalışan gazetecilerle bir araya gelerek birlikte pasta kesti.

Midyat Belediyesi Sosyal Tesislerinde, gazetecileri ağırlayan Belediye Başkanı Veysi Şahin, Gazetecilik mesleğinin zorluklarına ve önemine vurgu yaparak, kamu görevi yapan gazetecilerin halkın doğru bilgilendirmesi noktasında çok önemli bir görev ifa ettiklerini söyledi.

Başkan Şahin, “basın mensupları tüm zorlu şartlarda görevini yerine getiriyor. Özgür, objektif ve ilkeli basın toplumların gelişmesinde büyük bir paya sahiptir. Ülkemizin ve ilçemizin gelişmesinde çok değerli katkıları olan basın mensuplarımız, her koşulda büyük bir fedakârlıkla kamuoyunu bilgilendirmeye devam etmektedir.

Sahada çalışan kıymetli kardeşlerimi burada ağırlamaktan mutluluk duyuyorum. Halkımızın sesi olan ve sürekli bizlerin yanında olan kardeşlerimin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutlarım. Ayrıca Bizim üstümüze ne düşüyorsa her türlü desteği vermeye hazırız.” diye konuştu.

Samimi bir havada geçen kutlama programına, Belediye Başkan yardımcısı Masum Cengiz, Belediye Basın Müdürü Şehmus Gümüş, ilçede görev yapan yerel, ulusal gazete ve ajans temsilcileri ve belediye birim müdürleri katıldı.

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku