Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Başkan Şahin, Midyat Spor Kompleksi’ni Gezdi

0 12

Mardin’in Midyat İlçe Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat Spor Kompleksini gezdi.

İnşaat çalışmaları büyük ölçüde tamamlanan Spor Komplesinde sürdürülen inşaat hakkında bilgi alan Başkan Şahin, yürütülen çalışmaları yerinde inceledi.

Midyat Spor Kompleksinde incelemelerde bulunan, Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat Spor Kompleksinin, Midyat ve bölgesi için büyük bir kazanım olduğunu söyledi.

Başkan Şahin, “Midyat Spor Kompleksi Midyat Bahçelievler Mahallesinde, 47 dönümlük yemyeşil bir alanda kurulacak. Yıllardır dile getirmiş olduğumuz uluslararası müsabakalara ev sahipliği yapabileceğimiz Midyat Spor Kompleksi içinde kapalı açık yarı olimpik yüzme havuzları, basketbol, voleybol, tenis kortu, sentetik çim futbol sahası ve bunun yanında içerisinde fitness ve pilates salonu, aynı anda 4 takıma hizmet verebilecek giyinme-soyunma odaları, 2 bin kişilik tribün de yer alacak. Bu sene inşallah Midyat Spor Kompleksi’ne kavuşacak.” ifadelerini paylaştı.

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku