Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

By Express Mardinlilerin Hizmetinde

0 21

Türkiye geneli büyümeye devam eden By Express Mardin Şubesi dağıtımlara başladı.

Türkiye geneli dağıtım alanı genişletme çalışmaları kapsamında son eklenen il Mardin oldu.By express Mardin Şubesi işletmecisi Abdullah Çakar, “Müşterilerimize daha güvenli ve daha hızlı bir hizmet verebilmek için, şubemizde çalışmalarımızı tamamladık. Şehrimize daha iyi hizmet verebilmek ve müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımız gereği yenilenmiş modern transfer araçlarımızla kargolarınız özenle taşımaya devam edeceğiz” dedi.

KORONAVİRÜSE KARŞI TEDBİLERİMİZİ ALDIK

Şubelerde Koronavirüse karşı tedbileri de aldıklarını söyleyen Çakar, “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs (COVID-19) salgınıyla mücadelede, toplumun tüm kesimine büyük görev ve sorumluluklar düşüyor. Bu süreçte üzerimize düşen sorumluluğun bilincindeyiz. Bu kapsamda aldığımız önlemler aşağıda belirtilmiştir. Bakanlıklarımız tarafından verilen tavsiyelere harfiyen uyuyoruz. Kargo teslimlerinde temassız teslimat metoduna geçilmiştir. Bakanlıklarımızın belirtmiş olduğu, özellikle hijyen protokolünün önemi konusunda personellerimizi sürekli bilgilendiriyoruz. Tüm birimlerimizde ve araçlarımızda dezenfektan içerikli temizleyiciler bulunmasını ve bunların kullanılmasını sağlıyoruz. Tüm kargoların toplandığı kargo aktarma merkezlerimizde, acentelerimizde ve şubelerimizde düzenli olarak dezenfekte çalışması yapıyoruz. Kuryelerimizin alıcılar ile hiçbir şekilde tensel temas kurmaması ve kişisel korunmasını aksatmaması konusunda uyarıyoruz. Personelimizin sağlığını yakından takip ediyoruz. En ufak bir şüphe halinde sağlık kuruluşları ile temasa geçiyoruz. Personelimizin maske ve eldivenlerini tedarik ederek dağıtıma çıkarttırıyoruz. Hayata geçirdiğimiz tüm bu önlem ve uygulamalarla birlikte, ülkemizin bu zorlu süreci en hızlı şekilde atlatmasına yardımcı olacak, ihtiyaç anında müşterilerimizin yanlarında olmayı sürdüreceğiz” diye konuştu.

ŞUBELERİMİZ DEZENFEKTE EDİLİYOR

Şubeyi sürekli olarak dezenfekte etiklerini belirten Çakar, “ Sağlığınız bizim için çok önemli. Müşterilerimizin ve Çalışanlarımızın sağlığını önemsiyoruz. Şubelerimizde ve Aktarma merkezlerimizde düzenli olarak dezenfekte çalışmaları başlattık”

KURYE ÇAĞIR

Değişim ve iadeler için müşterilerin şubeye uğramasına gerek kalmadığını belirten Çakar, “Değişim & İade kargolarında artık şubeye gitmenize gerek yok. Web sayfamızda bulunan KURYE ÇAĞIR sayfasında bulunan linki doldurarak, adresinize en kısa zamanda kuryeyi çağırabilirsiniz. artuklu belediyesi arkası, 13 Mart Mahallesi. 13 Mart cd. no:7b Zeynelbey ap. altı, 47100 Artuklu/ Mardin Tel:0 544 416 51 15 ” şeklinde konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku