Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Cemil Saidoğlu Hayata Veda Etti

0 157

Mardin’in ileri gelen ailelerinden olan Saidoğlu ailesinden emekli imam Hacı Cemil Saidoğlu tedavi gördüğü Mardin Devlet Hastanesinde yaşam mücadelesine yenik düşerek, hayata veda etti.

Sağlık sorunları nedeniyle Mardin Devlet Hastanesinde tedavi altına alınan Saioğlu, tedavi gördüğü yoğun bakım ünitesinde yapılan tüm müdahalelere rağmen yaşam mücadelesine yenik düştü.

Uzun yıllar Mardin’in münhal yerlerinde imam hatiplik yapan Cemil Saidoğlu, çevresi tarafından sevilen, sayılan bir şahsiyete sahipti. Saidoğlu’nun vefatı hem diyanet camiasını hem de sevenlerini yasa boğdu.
Merkez Artuklu ilçesinde bulunan Ebubekir Camii imamı Selahattin Saidoğlu ve emekli imam Tevfik Saidoğlu’nun ağabeyleri de olan Hacı Cemil Saidoğlu, Muhammed Zırrar Aile kabristanında toprağa verildi.

Pandemi nedeniyle taziye yapılmadığından dost ve muhipleri telefonla ve sosyal medya üzerinden yakınlarına taziyelerini bildirdi.
Bizde Kıratım Haber-Dijital Medya Platformu ailesi olarak merhuma Allah’tan rahmet kederli ailesine ve sevenlerine sabırlar diliyoruz.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku