Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Dargeçit Belediyesi yol Yapım çalışmalarını sürdürüyor

0 6

Dargeçit Belediyesi Fen işleri müdürlüğü ekipleri ilçe genelinde kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına başladı.

Dargeçit Belediyesi program dâhilinde ilçenin birçok mahallesinde gerçekleştirdiği kilitli parke taşı döşeme çalışmalarının son adresi İlçe Merkezindeki Saray Mahallesi oldu. Yapılan çalışmayla birlikte mahalle daha estetik bir görünüme kavuşacağını belirten ekipler çalışmaların aralıksız devam edeceğini belirti.

İlçe yakışır şekilde çalışmaların devam edeceğini aktaran Dargeçit Belediye Başkanı Mehmet Cüneyt Aksoy, ” Fen İşleri Ekiplerimiz Saray Mahallemizde eksik kalan alanlar başta olmak üzere kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladı. Yapılan çalışma ile mahallemiz modern bir görünüme kavuşacak. Amacımız mahallelerimizi yazın toz ve topraktan, kışın ise çamurdan etkilenmesini önlemek. Bunun için çalışmalarımızı başlattık ve büyük bir özveriyle sürdürüyoruz. Belediye olarak vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmak adına çalışmalarımıza devam edeceğiz.” İfadelerini kullandı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku