Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

DERİK’TE VATANDAŞI RAHATLATAN UYGULAMA

140

Vatandaşların tapu işlemlerini rahat bir ortamda yapabilmeleri için Derik Belediye Başkanlığı ile Derik Tapu Müdürlüğü arasında protokol imzalandı.

Kaymakamlık binasında gerçekleşen imza törenine Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hicabi Aytemur, Derik Tapu Müdürü İzzeddin Aksöz ile diğer kurum müdürleri hazır bulundu.
Derik Belediye Başkanlığı ile Derik Tapu Müdürlüğü arasında imzalanan protokolde bürokrasi ve kırtasiyeciliği artıran işlemlerin ayıklanması, etkin ve verimli hizmet sunulması, web tapu sisteminin daha verimli kullanılabilmesinin yanında vatandaş memnuniyetinin artırılması amacıyla emlak beyan değerlerinin elektronik ortama aktarılması için web tapu sisteminin vatandaş açısından faydalı olacağı ifade edildi.

Protokol, Derik Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Hicabi Aytemur ile Derik Tapu Müdürü İzzeddin Aksöz arasında imzalandı. İmza törenine diğer kurum müdürleride hazır bulundu.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku