Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

DİNÇEL’DEN EMNİYET MÜDÜRÜNE HAYIRLI OLSUN ZİYARETİ

0 6

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, Mardin’e yeni atanan Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut’u makamında ziyaret etti.

Son çıkan Emniyet Müdürleri kararnamesiyle birlikte Mardin’e atanan Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut’u makamında ziyaret eden Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, hayır olsun dileğinde bulundu.

Mardin İl Emniyet Müdürü Mahmut Karabulut ise Milletvekili Şeyhmus Dinçel’in nezaket ziyaretinden duyduğu memnuniyetini dile getirerek, bu önemli ve anlamlı nezaket ziyaretinin kendilerine güç kattığını söyledi.
Kadim Şehir Mardin’in huzurlu bir kent olduğuna dikkat çeken Müdür Karabulut, medeniyetlerin, kültürlerin ve dillerin harmanlandığı Mardin’de huzurun her daim baki kalacağını ifade ederek, göreve başladığı andan itibaren kenti iyi analiz ettiğini, şehrin huzur ve güvenliği için titizlikle çalışacaklarının altını çizdi.

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, Emniyet Müdürü Karabulut’a yeni görevinde kolaylıklar dileyerek, Hükümet olarak Mardin’in asayişi ve huzuru noktasında Emniyet Müdürlüğü ile diyalog içinde olduklarını, vatandaşların ve emniyet personelinin asayiş için öneri ve istekleri hususunda işbirliğini daha iyi noktalara taşıyacaklarını belirtti.
Sohbet havasında geçen ziyarette Mardin konuşuldu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku