Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Diyarbakır Vali’liği Bina Yıkım İşi Yapılacak

0 21

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre,Diyarbakır İli Lice İlçesi Yenişehir Mahallesi 149 Ada 4 Nolu Parsel Üzerinde Yer Alan Lice İlçe Emniyet Amirliği Ek Hizmet Binasının sökülebilecek ve yıkım enkazından çıkabilecek hurda malzemeler karşılığı yıktırılması işi ve Bağlar İlçesi Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü Yerleşkesinde Bulunan Akaryakıt Tanklarının Sökülmesi İşi. 39.666,67.-TL. Muhammen Bedel üzerinden 2886 Sayılı Kanunun 45.Maddesi gereğince Açık Teklif (Açık Arttırma) Usulü ile ihaleye çıkarılmıştır. (İhalede Muhammen Bedel üzerinden yapılacak artırımlar neticesinde ortaya çıkacak ihale bedeli İdareye ödenecek bedeldir.)
Madde – 2 – Bu işe ait ihale 09/ 02 / 2021Salı Günü saat 14.00’da Yolaltı Mahallesi 718.Sokak No:1/A Yenişehir Diyarbakır adresindeki Yatırım İzleme ve Koordinasyon Başkanlığı Hizmet Binasındaki Toplantı Salonunda yapılacaktır.İlanın Devamı İçin Tıklayın…..

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku