Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Ensari Ailesinin Acı Günü

290

Mardin’in önde gelen ailelerinden Ensari ailesinin değerli şahsiyetlerinden biri olan Yener Ensari, sağlık sorunları nedeniyle tedavi gördüğü hastanede vefat etti.
Mardin’in renkli simalarından biri olan Yener Ensari, uzun yıllar Mardin’de yüksek harita mühendisliği görevini yürütüyordu. Bir süre önce Covid-19 rahatsızlığı nedeniyle kaldırıldığı özel bir hastanede tedavi altına alınan Yener Ensari, durumu ciddiyetini koruyunca yoğun bakımda tedavisine devam edildi. Son 3-4 gün entübe olan Yener Ensari (55), yaklaşık yirmi günlük tedavinin ardından Covid-19 hastalığına yenik düşerek, yapılan bütün müdahalelere rağmen bugün sabaha karşı hayata veda etti. İş adamı ve siyasetçide olan Yener Ensari’nin vefatı sevenlerini, dostlarını ve yakınlarını yasa boğdu.
Merhum Ensari’nin cenazesi akşam saatlerinde Kamor Camisinde kılınan cenaze namazının ardından Şeyh Salih aile kabristanında defnedildi.
Bizde Kıratım Ailesi olarak; Merhume Allah’tan rahmet, kederli ailesine ve yakınlarına başsağlığı ve sabır diliyoruz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku