Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Gazetemizden AK Parti İl Başkanı Kılıç’a Hayırlı Osun Ziyareti

0 30

Pandemi nedeniyle ertelenen AK Parti Mardin 7. Olağan İl Kongresi, geçtiğimiz pazartesi günü Artuklu Kapalı Spor Salonu’nda büyük katılımla gerçekleşti. Tek listeyle girilen kongrede mevcut Başkan Faruk Kılıç, yeniden Ak Parti İl Başkanı seçilerek güven tazeledi.

Bu vesileyle gerçekleşen tebrik ziyaretleri kapsamında Gazetemizin İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar, yeniden Ak Parti İl Başkanlığına seçilen Faruk Kılıç’ı makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun dileklerini iletti.
Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar’ı kapıda karşılayan Ak Parti İl Başkanı Faruk Kılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Ziyaretinizden son derece memnun oldum. Kültür ve turizm şehri olan Kadim Mardinimizi daha önce olduğu gibi yeni dönemde de en güzel şekilde hizmet etmeye devam edeceğiz. Şehrimize en iyi hizmeti yapmak için elimizden gelen tüm imkanları ve gayretimizi seferber edeceğiz. Arkadaşlarımla birlikte çalışmalarımızı buna göre planlayacağız” ifadelerini kullandı.

Ak Parti Kızıltepe İlçe Başkanı Bülent Şahin, Artuklu İlçe Millî Eğitim Müdürü Mehmet Emin Duyan ve İl Yönetiminin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Kılıç; Beni bu göreve tekrar layık gören başta Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın şahsında herkese şükranlarımı sunuyorum. Aldığım bu bayrağı en üst seviyelere çıkartmak için partimize gönül veren hemşerilerimle birlikte gece gündüz demeden çalışacağız. Bunu da başaracağımıza inancım tamdır” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Veysi Erkar ise Ak Parti İl Başkanlığına yeniden seçilen Faruk Kılıç’a tekrar kendisini bu makamda görmekten duyduğu memnuniyetini dile getirerek; “Genç ve dinamik başkansınız. Dinlerin ve dillerin şehri olan Mardin’e büyük hizmetler yapacağınıza yürekten inanıyorum. Yeni göreviniz ülkemiz ve Mardinimiz için hayırlı, uğurlu olsun” temennisinde bulundu.

Yorumlar

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku