Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

HSK 2021 Yaz Kararnamesi Atamaları yapıldı

0 115

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, HSK-2021 Yaz Kararnamesi üzerindeki çalışmalarını tamamladı. Bu kararnameyle birlikte hemşerimiz olan hakim Şehmus Ernas, Bursa Bölge Adliyesi Daire Başkanlığına getirildi.  

Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, HSK-2021 Yaz Kararnamesi üzerindeki çalışmalarını tamamlayarak, uzun süredir Genel Sekreterlik ile çalışmalarını sürdüren HSK Birinci Dairesi, yapılan çalışmalar sonucunda atamalarını tamamladı.

Bu çalışmalar kapsamında Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, HSK-2021 Yaz Kararnamesi ile birlikte ülke genelinde olduğu gibi Bursa Adliyesinde de çeşitli kademelerde atamalar gerçekleşti.

Uzun süredir Bursa Adliyesinde Bursa Bölge Adliye Mahkemesi 2. Ceza Dairesi Hakimi olan hemşerimiz Şehmus Ernas, son açıklanan Hakimler ve Savcılar Kurulu Birinci Dairesi, HSK-2021 Yaz Kararnamesinde Bursa Bölge Adliyesi Daire Başkanlığına atandı.

Kıratım Haber – Dijital Medya Platformu ailesi olarak Bursa Bölge Adliyesi Daire Başkanlığına atanan Şehmus Ernas’ı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku