Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

İHH’den İhtiyaç Sahiplerine Yardım

17

İHH Mardin İnsani Yardım Derneği, merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak, gıda kolisi ve kurban eti ulaştırmaya devam ediyor.

İHH Mardin İnsani Yardım Derneği, merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ulaşarak, bağışçıların ve iştirakçilerin yardımıyla gıda kolisi ve kurban eti ulaştırmaya devam ediyor.
Özellikle yaklaşık bir yıldır ülke genelinde olduğu gibi Mardin’i de etkisi altına alan koronavirüs salgını nedeniyle önemli ölçüde etkilenen ailelere İHH Mardin İnsani Yardım Derneği gönüllüleri ulaşarak, tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelere kurban eti ve gıda kolisi yardımı yapıldı.

İHH Mardin İnsani Yardım Derneği Teşkilat Başkanı İzzettin Ceylan konuyla ilgili yaptığı açıklamada, İHH tarafından yapılan insani yardımların Mardin’in merkez Artuklu ve Kızıltepe ilçelerinde bulunan ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdıklarını belirterek, bu konuda bizlerden yardımlarını esirgemeyen paydaşlarımıza ve iştirakçilere teşekkür etti.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku