Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Kızıltepe İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 9

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada İlimizde AOB birimi tarafınca yürütülecek olan bakım-onarım çalışmaları yürütüleceğinden Kızıltepe ilçesinde elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Bu çalışmalar kapsamında; 380 kV Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Araköy fideri üzerinde bulunan trafolarda AOB birimi tarafınca yürütülecek olan bakım-onarım çalışmalarından dolayı personelin can güvenliği açısından söz konusu fiderde güvenlik amaçlı 21.10.2021 Perşembe günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Akça, Dörtyol, Hacıhasan, Hakverdi, Karakulak, Tuzluca ve Yaylım Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku