Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin Büyükşehir Belediyesi, İhtiyaç sahibi Iraklı ailelere sahip çıktı

0 12

Mardin Büyükşehir Belediyesi, ülkelerinde yaşanan savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan, kendi imkanlarıyla ayakta kalmaya çalışan Iraklı 4 aileye yardım elini uzattı.

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş’ın talimatları doğrultusunda, Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığı, çoğunluğu çocuklardan oluşan 4 haneye bayramlık kıyafet ve ayakkabı yardımında bulundu.

Sosyal Hizmetler Daire Başkanlığına başvurulması üzerine sosyal inceleme neticesinde ihtiyaç sahibi olduğu tespit edilen aileler ekipler tarafından ziyaret edildi. Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Demirtaş’ın selamlarını ileten ekipler, yanlarında getirdikleri bayramlık giysi ve ayakkabıları, çocuklara hediye etti.

Bayramlıklarına kavuşan çocuklar, güzel giysilerle bayrama gireceklerinden dolayı yüzlerindeki gülücük ve mutluluklarıyla ailelerine neşe kattılar.
Aileler ve çocuklar, Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mahmut Demirtaş ve emeği geçenlere teşekkür etti.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku