Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’de Aranan 127 Şahıs Yakalandı

0 9

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünün suçlularla mücadele çalışmaları kapsamında Temmuz ayı itibariyle çeşitli suçlardan aranan 127 şahıs yakalanarak, ceza evine gönderildi.

Mardin genelinde hapis cezası bulunan ve çeşitli suçlardan aranan şahıslara yönelik yapılan aramalarda hırsızlık, uyuşturucu, dolandırıcılık, cebir tehdit veya hile kullanarak kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma, yaralama ve mala zarar verme suçlarından aranan 127 kişi yakalandı.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğünce genel asayişin sağlanması noktasında il genelinde yapılan uygulamalarda ise 6 adet ruhsatsız tabanca ve 78 adet fişek, 2 adet av tüfeği, 2 adet kesici alet, 5 adet çeşitli suç olaylarında kullanılmış cep telefonu, 39 bin ABD Doları, 3 adet bisiklet motosiklet, 1 adet minibüs ve 4 adet klima motoru ele geçirilerek suç unsuru elde edilen şahıslar hakkında adli makamlardan alınan talimatlar doğrultusunda gerekli adli işlemler yapılmıştır.

Mardin İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada; “İlimiz genelinde mevcut huzur ve güven ortamının sağlanması, halkımızın can ve mal güvenliğinin temini için yürütülen çalışmalarımız kararlılıkla ve aralıksız bir şekilde devam etmekte ve tüm güvenlik tedbirleri alınmaktadır” denildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku