Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’de Üstü Kapalı Havuza Araç Düştü

0 19

15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Parkında bulunan üstü kapalı fıskiyeli havuza araç düştü. Hangi nedenle alana girdiği bilinmeyen özel araçta ufak çapta hasar oluştu.

Mardin merkez Artuklu ilçesi Yenişehir mahallesinde bulunan 15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Parkı Şakir Nuhoğlu Cami önünde bulunan ve özellikle çocukların oyun alanı olarak da bilinen fıskiyeli havuza araç düştü. Özel araçlara kapalı olan alana giren aracın, alana hangi nedenle girdiği bilinmiyor.

Olayı gören vatandaşlar gözlerine inanamadı. İtfaiyeye haber verilmesi üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri aracı havuzdan çıkardı. Olayın ardından hasar tespit çalışmaları başlatıldı. Yapılan incelemede havuzda büyük hasar oluştuğu tespit edildi.

Vatandaşlar ise şehrimizin tek etkinlik alanı olan 15 Temmuz Demokrasi Ve Şehitler Parkında bu gibi hadiselerin yaşanması bizleri üzüyor. Buraya giren araçlar yerdeki mermer taşlara da büyük zarar veriyor, buda yetmiyormuş gibi istenmedik hadiseler yaşanıyor. Burayı kullanan özel araçlar çocuklarımızın yaz aylarında serinlemek için kullandığı fıskiyeli havuza görüldüğü gibi zarar verebiliyor. Hatta bu araçlar park alanında dolaşan vatandaşlara ve çocuklara tehlike oluşturuyor. Bu gibi olayların yaşanmaması adına yetkilileri göreve davet ediyoruz çağrısında bulundular.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku