Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’İn Artuklu İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 16

Mardin’in Artuklu ilçesinde DM-6 Kabininde yapılacak olan bakım, onarım çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Artuklu İlçesi DM-6 Kabininde yapılacak olan bakım, onarım çalışması yürütüleceğinden 28.05.2021 Cuma günü 03:00-06:00 saatleri arasında elektrik kesintisi olacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; 13 Mart, Çabuk, Cumhuriyet, Diyarbakır Kapı, Eminettin, Ensar, Eskikale, Gül,Hamzabey, Kayacan, Kötek, Latifiye, Medrese, Necmettin, Saraçoğlu, Savurkapı, Teker, Ulucami, Yalım, Yenişehir, Şar ve Şehidiye mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

29.05.2021 Cumartesi günü ise Mardin-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Ortaköy fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 09:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Boztepe, Eryeri, Hatunlu, Kumlu, Nur (Akıncı), Ortaköy, Yaylı, Yukarıhatunlu, ve Çiftlikköy mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku