Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Derik İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 9

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) İl Müdürlüğünce Derik ilçesinde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS tarafından yapılacak olan bakım onarım nedeniyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F19 Konak fideri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 24.06.2021 Perşembe günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Başaran, Beşbudak, Konak, Kutluca ve Yazıcık Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F18 Atlı fideri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 25.06.2021 Cuma günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Atlı, Karataş ve İncesu Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku