Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Dört İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 36

Mardin’in Artuklu, Dargeçit, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde trafo ve enerji nakil hatlarında yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle bir günlük elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: F1 Dargeçit Fideri üzerinde ket ekipleri tarafınca direk dikim çalışmaları yürütüleceğinden 03.02.2021 Çarşamba günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda elektrik kesintilerinden Dargeçit İlçesinden; Akyol, Akçaköy, Alayunt, Altınoluk, Altıyol, Bahçebaşı, Batur, Baysun, Bağözü, Belen, Bostanlı, Değerli, Gürgen, Gürışık, Ilısu, Karabayır, Kartalkaya, Kılavuz, Kısmetli, Korucu, Kumdere, Kuşluca, Ormaniçi, Safa, Saray, Suçatı, Sümer, Tavşanlı, Temelli, Tepebaşı, Ulaş, Yanılmaz, Yılmaz, Yoncalı, Çatalan, Çatalçam, Çavuşlu, Çelikköy, ve Çukurdere mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Perşembe günü ise Mardin-1 Trafo Merkezi, barası ile irtibatlı, F4 Sulak Fideri üzerinde bulunan BES KÖK binasında yüklenici firma tarafından montaj çalışması sebebiyle 04.02.2021 Perşembe günü 10:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Ahmetli, Ambar, Aşağıyeniköy, Dara, Düzlük, Esentepe, Güneyli, Konaklı, Sulak, Tilkitepe, Yardere, Yenice, Yeniköy, Yukarıyeniköy, ve Özlüce Mahalleleri, Ömerli İlçesinden; Sulakdere ve Yeşilli İlçesinden; Alıçlı mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku