Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Dört İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 17

Mardin’in Artuklu, Dargeçit, Ömerli ve Yeşilli ilçelerinde trafo ve enerji nakil hatlarında yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle bir günlük elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: F1 Dargeçit Fideri üzerinde ket ekipleri tarafınca direk dikim çalışmaları yürütüleceğinden 03.02.2021 Çarşamba günü 09:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda elektrik kesintilerinden Dargeçit İlçesinden; Akyol, Akçaköy, Alayunt, Altınoluk, Altıyol, Bahçebaşı, Batur, Baysun, Bağözü, Belen, Bostanlı, Değerli, Gürgen, Gürışık, Ilısu, Karabayır, Kartalkaya, Kılavuz, Kısmetli, Korucu, Kumdere, Kuşluca, Ormaniçi, Safa, Saray, Suçatı, Sümer, Tavşanlı, Temelli, Tepebaşı, Ulaş, Yanılmaz, Yılmaz, Yoncalı, Çatalan, Çatalçam, Çavuşlu, Çelikköy, ve Çukurdere mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Perşembe günü ise Mardin-1 Trafo Merkezi, barası ile irtibatlı, F4 Sulak Fideri üzerinde bulunan BES KÖK binasında yüklenici firma tarafından montaj çalışması sebebiyle 04.02.2021 Perşembe günü 10:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Artuklu İlçesinden; Ahmetli, Ambar, Aşağıyeniköy, Dara, Düzlük, Esentepe, Güneyli, Konaklı, Sulak, Tilkitepe, Yardere, Yenice, Yeniköy, Yukarıyeniköy, ve Özlüce Mahalleleri, Ömerli İlçesinden; Sulakdere ve Yeşilli İlçesinden; Alıçlı mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku