Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in İki İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 20

Mardin’in Kızıltepe ve Mazıdağı ilçelerinde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları nedeniyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “İlimizde Özel Müşteri ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları yürütüleceğinden 28.04.2021 Çarşamba günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi uygulanacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Demirler, Erikli, Kılduman ve Çaybaşı mahallelerinde; 29.04.2021 Perşembe günü 09:00-16:00 saatleri arasında ise Arıklı, Bağrıbütün, Kaşıklı, Küplüce, Odaköy, Tıraşlı, Tosunlu, Yamaç ve Yumrutaş, 30.04.2021 Cuma günü 09:00-16:00 saatleri arasında da Mazıdağı ilçesinden; Arıköy, Derecik, Duraklı, Gürgöze, Karaalani, Kebapçı, Kemerli, Ortaklı, Tarlacık, Yeşilköy, Yukarıkonak ve Ömürlü mahallelerinde elektrik kesintisine gidilecektir.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku