Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Kızıltepe ve Derik İlçelerinde Elektrik Kesintisi

0 14

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) İl Müdürlüğünce Özel Müşteriler ekipleri tarafından yapılacak olan OSOS okuma çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Çetinler fideri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin çalışmaları nedeniyle 01.07.2021 Perşembe 09:00-10:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Ataköy, Elmalı, Güçlü, Rıhanı, Saruhan, Çağıl ve Çetinler Mahalleleri ve Artuklu İlçesinden; Tozan Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Şenyurt ve Kızıltepe-2 Trafo Merkezi ile irtibatlı F16 Akalın fideri üzerinde bulunan müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 01.07.2021 Perşembe 11:30-14:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akalın, Akyüz, Altıntoprak, Aslanlı, Belli, Beşevler, Büyüktepe, Demirler, Doyuran, Eşme, Fındıktepe, Gözlüce, Harmandüzü, Haznedar, Hocaköy, Işıkören, Kengerli Koçlu, Tanrıverdi, Yaşarköy, Yurtözü, Çamlıdere ve Şenyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F8 Boğaziye, F9 Ulaşlı, F10 Dikmen ve F11 Kırkkuyu fideri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 02.07.2021 Cuma günü 09:30-15:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Bektaş, Beşik, Dikmen, Kayapınar, Kaynarca, Kırkkuyu, Körsu, Köprübaşı, Küçükboğaziye, Sarıca, Tarlabaşı, Ulaşlı, Yarımca, Yolaldı, Yoncalı, Çakır, Çanaklı, Çıplak, Ülker, İkizler ve İnandı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-2 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F6 Taşlıca, F7 Konuklu, F12 Alakuş ve F13 Ofis fiderleri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmaları nedeniyle 03.07.2021 Cumartesi günü 09:30-12:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akdoğan, Alakuş, Atmaca, Büyükdere, Demirkapı, Konuklu, Köprübaşı, Otluk, Çatalca ve Çaybaşı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Geçit ve F5 Arıklı fiderleri Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 04.07.2021 Pazar günü 09:00-11:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Arıklı, Kaşıklı, Küplüce, Odaköy, Tıraşlı, Tosunlu, Yamaç ve Yumrutaş Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak ve F16 halkalı fideri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 04.07.2021 Pazar günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akyüz, Alemdar, Arıtepe, Barış, Başak, Büyüktepe, Demirci, Gümüşdere, Güneştepe, Günlüce, Halkalı, Karakuyu ve Katarlı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F19 Konak fideri Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 07.07.2021 Çarşamba günü 13:00-14:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Başaran, Beşbudak, Konak, Kutluca ve Yazıcık Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Haramitepe ve F15 Bozhöyük fiderleri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 08.07.2021 Perşembe günü 09:30-13:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Bozhöyük, Göllü, Karabent, Kilimli, Tatlıca Mahalleleri ve Derik İlçesinden; Atlı, Kovalı, Kutluca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku