Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Üç İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 16

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) İl Müdürlüğünce Özel Müşteriler ekipleri tarafından yapılacak olan OSOS okuma çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F4 Akdoğan fideri üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 03.07.2021 Cumartesi günü 14:00-17:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Akziyaret, Demirci, Demirler, Erikli ve Kılduman Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F6 Yayıklı, F7 Çadırlı, ve F13 Yumurcak fiderleri Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 05.07.2021 Pazartesi günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Büyükayrık, Güngören, Küçükayrık, Sürekli, Yayıklı, Yumurcak ve Derik İlçesinden; Boyaklı, Çadırlı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Üçyol Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 06.07.2021 Salı günü 09:00-10:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Derik İlçesinden; Adakent, Balova, Bayraklı, Kuşçu ve Ortaca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F10 Köseveli ve F11 Kocatepe Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 06.07.2021 Salı günü 11:30-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Derik İlçesinden; Alibey, Koçyiğit, Köseveli, Soğukkuyu ve Çağıl Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F12 Karaburun fideri Üzerinde bulunan trafolarda müşteri biriminin yapacağı çalışmalar nedeniyle 07.07.2021 Çarşamba günü 09:00-11:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu doğrultuda Kızıltepe İlçesinden; Akkoş, Akçapınar, Derik İlçesinden; Ambarlı, Boyaklı, Gölbaşı, Karaburun, Konuk, Çayköy ve Mazıdağı İlçesinden; Konur Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku