Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardin’in Üç İlçesinde Elektrik Kesintisi

0 5

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) İl Müdürlüğünce Özel Müşteriler ekipleri tarafından yapılacak olan OSOS okuma çalışmaları sebebiyle elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: “Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F16 Denktaş ve F17 Kanatlı fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 29.06.2021 Salı günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultuda Derik İlçesinden; Kocatepe, Kuyulu ve Çağıl Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F6 Yayıklı fideri Üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 01.07.2021 Perşembe günü 09:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışma doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Büyükayrık, Güngören, Küçükayrık, Sürekli ve Yayıklı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F2 Başak ve F16 halkalı fideri üzerinde bulunan trafolarda Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 02.07.2021 Cuma günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultuda Kızıltepe İlçesinden; Akyazı, Alemdar, Arıtepe, Barış, Başak, Demirci, Günlüce, Halkalı, Karakuyu, Katarlı ve Sandıklı Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F14 Alanlı fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 03.07.2021 Cumartesi günü 09:00-13:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultuda Kızıltepe İlçesinden; Alanlı Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir
380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F1 Çetinler fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 05.07.2021 Pazartesi günü 09:00-15:00 saatlei arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultuda Kızıltepe İlçesinden; Aktepe, Ataköy, Elmalı, Eşme, Güngören, Saruhan, Çağıl, Çetinler Mahalleleri ve Artuklu İlçesinden; Tozan Mahallesi elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Haramitepe ve F15 Bozhöyük fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 06.07.2021 Salı günü 09:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Arıklı, Bozhöyük, Kilimli, Tatlıca Mahalleleri ve Derik İlçesinden; Atlı, Kanatlı, Kovalı, Kutluca Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dikmen-1 Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F7 Çadırlı ve F13 Yumurcak fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 07.07.2021 Çarşamba günü 09:00-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultuda Kızıltepe İlçesinden; Yumurcak Mahallesi ve Derik İlçesinden; Boyaklı, Çadırlı, Şanverdi Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir

Çağ-Çağ Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F14 Girmeli fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 04.07.2021 Pazar günü 09:00-11:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; Akarsu, Açıkyol, Dallıağaç, Doğanlı, Düzce, Dirim, Eskihisar, Eskimağara, Görentepe, Güneli, Gürün, Güvenli, Kalacik, Karaca, Kuruköy, Kuyular, Küçükkardeş, Tepeören, Yavruköy, Yolindi, Çalı ve İlkadım Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Çağ-Çağ Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F15 Akarsu fideri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca

OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 04.07.2021 Pazar günü 13:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; Bakacık, Balaban, Beylik, Demirtepe, Duruca, Eskihisar, Günyurdu, Girmeli, Hasantepe, Kantar, Kayadibi, Kocadağ, Nergizli, Odabaşı, Pazar, Sınırtepe, Süğütlü, Tepealtı, Tepeüstü, Turgutköy, Yazyurdu, Yerköy, Yolbilen, Çilesiz, çiğdem ve İkiztepe Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
380 kV Kızıltepe Trafo Merkezi barası ile irtibatlı F9 Şenyurt ve 154 kV Kızıltepe trafo Merkezi ile irtibatlı F16 Akdoğan fiderleri üzerinde bulunan trafolarda Özel Müşteriler ekipleri tarafınca OSOS okuma çalışmaları sebebiyle 08.07.2021 Perşembe günü 09:00-15:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Kızıltepe İlçesinden; Aslanlı, Fındıktepe, Gözlüce, Harmandüzü, Haznedar, Kocaköy, Kengerli, Koçlu, Tanrıverdi ve Şenyurt Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku