Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Mardinli Sporcular Bakan Kasapoğlu Tarafından Ağırlandı

0 52

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen sporcular buluşmasına Mardin Sportif Havacılık Kulübü (MASHAK) katıldı. Mardinli sporcular Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından özel olarak ağırlandı.
Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen yeni sezon öncesi sporcular buluşmasına 81 il’den birçok branştan sporcu katıldı. Ankara’da düzenlenen programda sporcuları Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ağırladı.

13 Şubat 2021 tarihinde Gençlik ve Spor Bakanlığında gerçekleşen sporcular buluşmasına ilimizden Mardin Sportif Havacılık Kulübü (MASHAK) Yamaç paraşütü ekibi katıldı. Gençlik ve Spor Bakanlığının davetlisi olarak Ankara’ya giden Mardin Sportif Havacılık Kulübü ekibi Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu tarafından özel olarak misafir edildi.

Mardin Sportif Havacılık Kulübü tarafından yapılan açıklamada; “Gençlik ve Spor Bakanımız Mehmet Kasapoğlu’nun sporcularla buluşması sonrasında kendisinin nazik daveti üzerine Mardin Sportif Havacılık Kulübü ekibi özel olarak sayın bakanımızın misafiri olduk. Sayın bakanımızın sıcak ve samimi karşılaması bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Bakanımızın kahvaltılı programında kulüp olarak çalışmalarımızı anlatma fırsatını yakaladık. Havacılık ekibi olarak sporumuzu il ve bölge bazında daha ileriye taşımak adına sayın bakanımızla istişarelerde bulunduk. Bakanımız bu amaç için her türlü desteği sağlayacaklarını söyledi. Bakanımızın yakın ilgisinden dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır” açıklaması yapıldı.
Programın akışında öğlen yemeğinin ardından Anıtkabir başta olmak üzere Ankara’nın tarihi ve turistik yerlerini gezen sporcular, bakanlık tarafından kendilerine hazırlanan hediyeler takdim edildi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku