Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

MFSD, Yeni Logosunu Tanıttı

77

Yaklaşık dört yıl önce Mardin’de fotoğraf ve sanat alanında faaliyetlerine başlayan Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneğinde logo değişikliğine gidildi. Yeni logo tanıtımı için hazırlanan programa MFSD yönetimi ve çok sayıda sanat sever katıldı.

Programın açılışında konuşan Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneği Başkanı Latif Sakız, fotoğraf sanatının önemine dikkat çekerek, derneğimize kazandırdığımız fotoğraf sanatçılarımızla Mardin’i ulusal ve uluslararası arenada tanıtmak için var gücümüzle çalışacaklarını söyledi.

Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneğinde dünden bu güne kadar yapılan faaliyetleri anlatan Sakız, “Bu kadim şehir başlı başına bir sanat eseridir. Açık müze kentidir. Fotoğraf ruhunun yaşadığı kültür şehirdir. Bizde dernek olarak yapacağımız çalışmalarla bu ruhu yaşatmaya, daha ileriye taşımaya elimizden geldiğince efor harcayacağız. Burada sanata gönül vermiş çok sayıda genç kardeşlerimiz var. Yaptığımız projelerle onların yanında olmaya çalışıyoruz. Kuruluşumuzdan bu yana yüzlerce gencimize fotoğraf sanatını öğrenmelerine yardımcı olduk.

Bundan sonrada yardımcı olmaya devam edeceğiz. Bu gün burada bizleri yalnız bırakmayan tüm katılımcılara ve sanat severlere çok teşekkür ediyorum” dedi.
Programda, Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneği tarafından koordine edilen ve Türkiye Kalkınma Vakfı ile Welt Hunger Hilfe tarafından finanse edilen “Her Fotoğraf Bir Hikaye” ve yine Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneği (MFSD) ile Türk Kızılay Mardin Toplum Merkezi paydaşlığında gerçekleşen 18. Dönem Temel Fotoğrafçılık Eğitimi projesinde başarılı olan fotoğraflar kursiyerlere takdim edildi.

Akabinde Mardin Fotoğraf ve Sanat Derneğine üye olmak isteyen sanat severlerin üyelik başvuruları kabul edildi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku