Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Midyat’ta asfaltlama çalışmaları devam ediyor

0 5

Başkan Şahin, İlçenin çeşitli noktalarında devam eden asfaltlama işlemleri aralıksız olarak sürdürdüğünü söyledi.

Şahin, “Mardin Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ile Midyat Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile birlikte, İlçemizin çeşitli noktalarında devam eden asfalt ve kaldırım çalışmaları belirlediğimiz program çerçevesinde devam ediyor. Ekipler hummalı bir şekilde görevlerinin başında çalışıyorlar.

Bu kapsamda, Yeni ve Ulucami Mahalleleri de Seyfettin Güneştan Caddesinde 950 metre, Bahçelievler Mahallesi Hastane Caddesinde 700 metre, Gölcük ve Sanayi Mahallelerinde Mezarlık Caddesinde 400 metre asfaltlama çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Midyat ilçemizde kaldırımlar yenilecek, aydınlatma direkleri takılacak ve ağaçlandırma yapılacak. Daha modern bir ulaşım için çalışmalar hızla devam ediyor.” Diye konuştu.

Başkan Şahin, yapılan bu çalışmalarla ilgili olarak, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, Mardin Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan vekilimiz Sayın Mahmut Demirtaş’a, milletvekillerimize ve belediye personeline teşekkür ederim.” Dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku