Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Midyat’ta yol yenileme çalışmaları devam ediyor

19

Midyat Belediyesi, temizlik hizmetinin yanı sıra yol ve çevre düzeni konusunda yürüttüğü çalışmaları hem merkezde hem kırsal mahallelerde sürdürüyor.

Vatandaşların ulaşım konusunda sorun yaşamaması amacıyla aralıksız süren çalışmalar kapsamında tespit edilen eksiklikler de giderilerek yeni yollar hizmete sunuluyor.

Kış şartları nedeniyle yapımına ara verilen Mardin – Midyat, Midyat-Batman Şehiriçi geçişleri kaldırım, bordür ve orta refüj çalışmalarına yeniden başlandı.

Yapımına kış şartları nedeni ile ara verilen çalışma alanlarını inceleyen Belediye Başkanı Veysi Şahin, Midyat’ın daha güzel yollara kavuşması için yol yapım çalışmalarının ihtiyaç duyulan tüm mahalle ve sokaklarda devam edeceğini söyledi

Başkan Şahin, “Hayata geçirdiğimiz hizmetlerle ilçemiz hızla gelişip büyürken, hemşerilerimizin daha konforlu ve güvenli yollarda seyahat etmeleri için yeni yol açım, asfaltlama, kilit parke yol ve kaldırım çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Hizmetleri, önem ve aciliyet sırasına göre değerlendirerek en kısa sürede yerine getiriyoruz.

Yaz sezonunun yaklaşmasıyla birlikte ekiplerimiz, yetkili firmalar çalışmaları tamamlamak adına büyük bir özveriyle çalışıyorlar. Bu projede desteklerini esirgemeyen Diyarbakır Karayolları 9. Bölge Müdürümüz Savaş Bayındır ve üstyapı başmühendisimiz Murat Altunç’a Midyat halkı adına şükranlarımı sunarım.” Dedi.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku