Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Milletvekili Dinçel’den Kurban Bayramı mesajı

0 19

AK Parti Mardin Milletvekili Şeyhmus Dinçel, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Pandemi nedeniyle geçtiğimiz bayramları ziyaretsiz ve misafirsiz olarak geçirdiklerini dile getiren Dinçel; Bu bayramda misafir olmanın ve misafir kabul etmenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

Bayramların, aile ve sosyal hayatımızın en önemli günlerinden biri olduğuna dikkat çeken Dinçel, Bayramlar, kırılan gönülleri onarmak, dargınlıkları, küskünlükleri ortadan kaldırmak için değerlendirmemiz gereken paha biçilmez fırsatlardır. Millet olarak bayramları daima dostluk ve kardeşlik duygularıyla kenetlenerek coşku ve heyecan içinde yaşıyoruz. Bu birlik ve beraberliğimiz ülke olarak önümüze çıkan her türlü badireyi aşmakta, her türlü zorluğun üstesinden gelmekte bize büyük bir güç ve irade kazandırıyor. Bu sebeple maneviyatımızı kuvvetlendiren bayramlarımızı çok önemli görüyor, bizi birbirimize kenetleyen bu ruhu gelecek nesillere aktarmak noktasında büyük hassasiyet gösteriyoruz” dedi.

Bu duygu ve düşüncelerle bütün milletimizin, İslam âleminin ve Mardinli hemşerilerimin Kurban Bayramını en kalbi duygularla kutluyorum. Bu güzel bayram günlerinin hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku