Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Miroğlu’ndan Vali Demirtaş’a ziyaret

0 19

25. ve 26. Dönem Ak Parti Mardin Milletvekili ve MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, beraberindeki kalabalık bir heyetle Mardin Valiliğine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ak Parti Mardin İl binasından büyük bir kalabalık eşliğinde Mardin Valiliğine doğru yürüyen MKYK Üyesi Orhan Miroğlu, Mardin Valiliğine kadar partililerle kol kola yürüdü. Gövde gösterisini andıran yürüyüş Mardin Valiliği önünde son buldu.

Milletvekili Orhan Miroğlu eşi Canan Miroğlu’nun yanı sıra AK Parti İl Başkan Yardımcısı Vahap Alma, Ak Partili Artuklu, Ömerli, Dargeçit Belediye Başkanları ve Ak Parti İlçe Başkanları ile birlikte Mardin Valisi Mahmut Demirtaş’ı makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getiren Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, AK Parti 7. Olağan Kongresi’nde 75 kişilik listeye yeniden girmeyi başaran 25 ve 26. Dönem AK Parti Mardin Milletvekili Orhan Miroğlu’nu tebrik ederek, başarılar diledi.

Milletveili ve MKYK Üyesi Miroğlu ise Mardin’i ve Mardinlileri TBMM’de temsil etmiş eski iki milletvekilinin AK Parti’nin MKYK listeye girmiş olmanın haklı gururunu yaşadıklarını belirterek, bu durum Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın Mardin’e ne kadar önem verdiğinin bir göstergesi olduğunu söyledi.

Miroğlu, “Bir dünya lideri olan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, kadim şehir olan Mardin’e ve Mardinlilere verdiği önemi bir kez daha göstermiştir. Bizde bu göreve layık olduğumuzu kanıtlamak için hem Ak Parti için hem de kadim Mardin için var gücümüzle çalışacağız. Bize tevdi edilen bu görevi layıkıyla yerine getireceğimizden hiç kimsenin şüphesi olmasın. Mardin ve Mardin halkı daha fazlasını hak ediyor. Mardin sorunlarını yakından biliyoruz. Bu sorunlara yoğunlaşarak, çözüm odaklı olacağız” dedi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku