Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Nusaybin’de Elektrik Kesintisi

0 18

Mardin’in Nusaybin ilçelerinde trafo merkezinde yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle farklı saatlerde bir günlük elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada; Nusaybin Çağ-Çağ Trafo Merkezi’nde TEİAŞ tarafından F14 Girmeli fiderine ait kesici değişim çalışması yürütülecektir. Bu Çalışmalar doğrultusunda F14 Girmeli fideri servis harici edileceğinden 20.01.2021 Çarşamba günü 10:00-16:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır.

Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin ilçesinden; Bakacık, Balaban, Beylik, Duruca, Eskihisar, Güneli, Girmeli, Hasantepe, Kayadibi, Nergizli, Odabaşı, Pazar, Sınırtepe, Söğütlü, Tepealtı, Tepeüstü, Turgutköy, Yazyurdu, Yolbilen, Çilesiz, Çiğdem, İkiztepe, Mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.
Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatler arasında tedbirli olunmaları istendi.

 

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku