Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Nusaybin’de İki Günlük Elektrik Kesinsiti

0 44

Mardin’in Nusaybin ilçesinde trafo ve enerji nakil hatlarında yapılacak olan bakım-onarım çalışmaları nedeniyle iki günlük elektrik kesintisine gidileceği bildirildi.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğünden yapılan açıklamada: 154 KV Nusaybin Çağ-Çağ Trafo Merkezi’nde TEİAŞ tarafından kesici değişim çalışması yürütülecektir. Bu çalışmalar doğrultusunda 09.02.2021 Salı günü 10:00-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; Akağıl, Akçatarla, Bahçebaşı, Çatalözü ve Çağlar mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Ayrıca; 154 KV Nusaybin Çağ-Çağ Trafo Merkezi’nde TEİAŞ tarafından kesici değişim çalışması yürütülecektir. Bu çalışmalar doğrultusunda 10.02.2021 Çarşamba günü 10:00-14:00 saatleri arasında elektrik kesintisi yapılacaktır. Bu çalışmalar doğrultusunda Nusaybin İlçesinden; 8 Mart Akağıl, Barış, devrim, Dicle, Gırnavas, Kışla, Mor-Yakup, Selahaddin Eyyubi, Yenituran, Yenişehir, Zeynelabidin, ve İpekyolu mahalleleri elektrik kesintisinden etkilenecektir.

Dicle Elektrik A.Ş (DEDAŞ) Mardin İl Müdürlüğü tarafından yaılan açıklamada, vatandaşların bu tarih ve saatlerde tedbirli olmaları istendi.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku