Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Pandemiye Rağmen AK Parti 7. Olağan Kongresi Yapılacak

0 39

Pandemiden dolayı ülke genelinde olduğu gibi Mardin’de de ertelenen AK Parti 7. Olağan Kongresi 18 Ocak Pazartesi günü yapılacak.

Artuklu Kapalı spor Salonunda saat 12.00’da gerçekleşecek olan AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresine AK Parti Genel Başkan Vekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un da katılacağı ifade edildi.
10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü münasebetiyle yerel basını ziyareti sırasında kongre sürecine değinen AK Parti Mardin İl Başkanı Faruk Kılıç, pandemi nedeniyle ertelenen kongrenin 18 Ocak’ta gerçekleşebileceğine vurgu yapmıştı.

Ak Parti Genel Merkezden gelen bilgiler doğrultusunda açıklama yapan Kılıç, 18 Ocak Pazartesi günü saat 12.00’da Artuklu Kapalı Spor Salonu’nda gerçekleştireceğimiz 7. Olağan kongremize tüm halkımızı bekliyoruz dedi.
Açıklamasının devamında Kılıç, “AK Parti Genel Başkan Vekili Sayın Prof. Dr. Numan Kurtulmuş’un katılımlarıyla gerçekleşecek olan kongremizde maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına riayet edilerek misafirlerimizi ağırlayacağız. Kongrenin yapılacağı Artuklu Kapalı Spor Salonunda yeteri düzeyde görevli görev alacak. Delegelerimizin oturacağı alanlarda sosyal mesafeye dikkat edilecek, konuklarımızı ise tribünlerde birer boşluk arayla oturmalarını sağlayacağız” açıklamasını yaptı.

Pandemi nedeniyle ülke genelinde olduğu gibi Mardin’de de ertelenen partimizin kongre sürecine girdiklerini belirten Kılıç, “AK Parti Mardin İl Başkanlığı’nın 7. Olağan Kongresine 13 Ocak Çarşamba gününden itibaren hazırlıklarımıza başlayacağız. Bir aksilik olmazsa 18 Ocak Pazartesi günü gerçekleşecek olan kongremize Sayın Cumhurbaşkanımız online üzerinden katılması bekleniyor. O gün Sayın Cumhurbaşkanımız Mardin’e önemli müjdeleri olacaktır” ifadelerini kullandı.

 

Bir Cevap Yazın

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku