Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Park Hastanesinden Gazetecilere Check-up hizmeti

11

Özel Mardin Park Hastanesi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü münasebetiyle Mardin genelinde faaliyet yürüten ulusal ve yerel medya temsilcilerine yönelik uyguladığı ücretsiz Check-up geleneğini bu yılda gerçekleştirdi.

Özel Mardin Park Hastanesi tarafından gazetecilere yönelik geleneksel hale getirilen Check-up hizmeti devam ediyor. Her yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde gerçekleşen geleneksel Check-up hizmeti Mardin genelinde faaliyet yürüten ulusal ve yerel medya temsilcileri tarafından memnuniyetle karşılandı.

Gün içinde Özel Mardin Park Hastanesine gelen gazeteciler Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz tarafından karşılandı. Gazeteciler, ön kayıt yaptıktan sonra Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz nezaretinde Check-up’larını gerçekleştirmek üzere hastanenin ilgili bölümlerinde tetkiklerini tamamladı.

Mardin’de kurulan ilk Özel Hastane olma özelliğini taşıyan Mardin Park Hastanesinde ücretsiz Check-up hizmetinden faydalanan gazeteciler, Özel Mardin Park Hastanesi yönetimi tarafından uygulanan bu anlamlı uygulamadan dolayı teşekkür etti.
Mardin’de ilk defa böyle anlamlı ve önemli bir geleneği başlatan Özel Mardin Park Hastanesine minnettar olduklarını ifade eden gazeteciler, özel bir sağlık kuruluşu tarafından ilk defa böylesine güzel ve anlamlı bir sosyal sorumluluk çalışması içerisinde olması bizleri gerçekten onure etmiştir açıklaması yapıldı.

Yaklaşık elli yıldır Mardin’de yayın hayatına ara vermeden devam eden Kıratım Gazetesi İmtiyaz sahibi Veysi Erkar, bu uzun zaman zarfında Mardin’de ilk defa böyle bir uygulamaya şahit olduğunu belirterek, geleneksel hale getirilen bu uygulamada emeği geçen tüm hastane yönetimine teşekkür etti.

Özel Mardin Park Hastanesi sadece 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününde değil, her zaman gazetecilerle yakından ilgilendiğini ifade eden Veysi Erkar, gazetecilerin yoğun tempodan dolayı çok yıprandıklarını, bu yoğunluktan dolayı çoğu zaman sağlık durumlarını ihmal ettiklerini, Özel Mardin Park Hastanesinin bu anlamlı ve güzel uygulamasıyla gazetecilerin bir nebze olsun sağlık durumlarını kontrol altında tuttuklarını söyledi.
Hastane yönetimi adına açıklamada bulunan Özel Mardin Park Hastanesi Halkla İlişkiler Müdürü Sadettin Ersöz ise zaman mefhumu gözetmeksizin her hâlükârda görevlerini büyük azimle ve şevkle yürüten gazetecilere yönelik böyle bir hizmeti sunmaktan son derece mutlu olduklarını söyledi.

Gazetecilerin zor şartlar altında görevlerini ifa ettiklerine dikkat çeken Ersöz, “Bizlere sağlıklı ve zamanında haber ulaştıran her şeyden haberdar eden basın mensupları bu hizmeti ziyadesiyle hak ediyor. Bu zor görevi ifa ederken sağlıklı olmaları elbette önemlidir. Mardin Park Hastanesi yönetimi olarak yaptığımız istişareler sonucunda gazetecilerin bu anlamlı günlerinde yanlarında olduğumuzu hissettirmek için böyle bir karar aldık.

Yaklaşık üç yıldır gazeteci kardeşlerimize yönelik uyguladığımız Check-up hizmetini geleneksel hale getirdik. Mardin’de faaliyet yürüten ulusal ve yerel medya temsilcilerine yönelik Check-up hizmetini uyguluyor olmamız bizleri son derece mutlu ettiğini ifade etmek istiyorum. Yaptığımız tetkikler sonucunda ufak tefek sağlık sorunlar dışında gazeteci kardeşlerimizde kayda değer herhangi bir sorunlarının olmadığını gördük. Bu da bizler ziyadesiyle mutlu etmiştir” dedi.

Bu uygulamanın süreklilik arz edeceğini ifade eden Halkla İlişkiler Müdürü Ersöz, “Bütün gazetecilerimize bugün olduğu gibi bundan sonraki yaşamlarında da sağlıklı bir yaşam diliyoruz. Basın mensuplarımıza hastanemizin kapıları her zaman sonuna kadar açık olacaktır” ifadelerini kullandı.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku