Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Türkiye Tarım Kooperatifleri Birliği’ne Personel Alınacak

0 11

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr’de yayınlanan ilana göre,Kişisel Verilerin Korunması (KVK) Uzmanı İstihdamı İlgi Bildirimine Davet
Proje No:P171543
Başvuru Numarası: CS3.1-18A
1 – Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Merkez Birliği, Geliştirilmiş Pazar Bağlantıları ile Mülteciler ve Türkiye Vatandaşlarına Kayıtlı Tarım İstihdamı Desteği Projesi için AB Sığınmacı Mali İmkan Fonu kapsamında Uluslararası İmar ve Kalkınma Bankası (Dünya Bankası) ile Avrupa Birliği’ne proje başvurusu kabul edilmiş olup, uygulama aşamasına geçilmiştir. Bu proje kapsamında alınan fon davetin düzenlendiği alıma ilişkin sözleşmenin ödemelerinde kullandırılacaktır.
2-Bu kapsamda, Türkiye Tarım Kredi Kooperatifleri Proje Uygulama Birimi’nde istihdam edilmek üzere 1 kişisel Verilerin Korunması (KVK) Uzmanı alınacaktır. Mayıs 2021– Aralık 2021 arasında yarı zamanlı olarak istihdam edilecektir. İşin süresi yaklaşık 8 aydır.
3 – Detaylı İş Tanımına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.
https://www.tarimkredi.org.tr/gundem/duyurular/
4- Başvuruların istenilen belgelerle beraber son başvuru tarihi 22.04.2021 saat 18.00 tarihine kadar aşağıda belirtilen adrese elektronik postayla ulaştırması gerekmektedir.İlanın Devamı İçin Tıklayın…..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku