Dijital Medya Platformu
Banner Before Header

Vali Demirtaş Mahalle Muhtarları İle Bir ARaya Geldi

12

Mardin Valisi Mahmut Demirtaş, Mahalle muhtarlarının sorun ve taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Her fırsatta mahalle muhtarlarının taleplerini çözüme kavuşturan Vali Demirtaş, Büyükşehir Belediyesi toplantı salonunda Nusaybin İpekyolu Mahalle Muhtarı Tayfun Algan, Çatalözü Mahalle Muhtarı Nevzat Akıncı, Midyat Bardakçı Mahalle Muhtarı İsa Şahin ve Kızıltepe Yüksektepe Mahalle Muhtarı Vedat Kandemir ile bir araya gelerek sorun ve çözüm önerilerini dinledi.

Muhtarların taleplerini vatandaşlarımızın talebi olarak gördüklerini ifade eden Vali Demirtaş, ‘’ Mahalle muhtarlarımız ile sık sık bir araya geliyoruz. Kendileri vatandaşlarımızın taleplerini sağ olsunlar gelip bizlere iletiyorlar. Hizmet noktasında kendileri ile beraber hareket ediyoruz. 2021 yılı bizler için hizmet yılı olacak. Su, kanalizasyon ve yol yapım işlerine ağırlık verdik. Vatandaşlarımızın memnuniyetini göz önünde bulundurarak tüm enerjimizi sarf etmeye devam edeceğimizi belirtmek istiyorum. Çalışma arkadaşlarımız sahada incelemelerine devam ediyor. Kentimize fayda sağlayacak, vatandaşlarımızın yararına olacak projeler üzerinde çalışıyoruz. Yapılan çalışmalarımızın hayırlı olmasını diliyorum’’ diye konuştu.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku